O firmie
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO, HANDLOWE I USŁUGOWE: "LEW-GAL" PRODUCENT POKROWCÓW SAMOCHODOWYCH SZYTYCH NA WYMIAR

Od roku 1996, momentu zaistnienia firmy na polskim rynku do dziś dnia i jeszcze dłużej chcemy współpracować z jedynymi niepowtarzalnymi ludźmi (podziękowania dla pracowników, pośredników, dostawców, odbiorców, dealerów salonów samochodowych oraz sklepów motoryzacyjnych), którzy przyczynili się do dynamicznego rozwoju P.P.H.U. "LEW-GAL" z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.

Zajmujemy się tylko i wyłącznie produkcją pokrowców samochodowych szytych na wymiar do samochodów osobowych, ciężarowych oraz dostawczych.

Towar przez nas oferowany zapewnia ochronę foteli jakie potrzebuje Twoje auto od wszelkiego rodzaju zabrudzeń, przetarcia bądź uszkodzenia.

Zapewniamy stały rozwój i współpracę, charakteryzuje nas:

-solidność i zaangażowanie

-dokładność

-wysoka jakość usług

-szycie na miarę

-terminowość

Do produkcji używamy materiałów tapicerskich pierwszej jakości welurów oraz żakardów z których wykonywane są tapicerki w samochodach ( welur to tkanina meszkowata z włosem, a żakard to tkanina z gęsto tkanej nici ). Są to materiały solidne i trwałe.

Posiadamy szeroko rozbudowaną ofertę bogatą we wzornictwo materiałowe, jak również wymiary do aut z najnowszych roczników.

Jak mówi stare polskie przysłowie "KLIENT NASZ PAN" więc nasz personel służy dla Państwa miłą i fachową obsługą.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej. Polecaj nas swoim znajomym.

Zapraszamy ponownie.