REGULAMIN

 

Warunki ogólne :

    Sklep internetowy znajdujący się na stronie internetowej pod adresem www.lewgal.pl umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu. Przedmiotem działalności sklepu internetowego jest sprzedaż pokrowców samochodowych szytych na miarę.

    Aby dokonać zakupu w naszym sklepie należy wybrać typ, markę, model auta, wypełnić formularz zamówieniowy i kliknąć przycisk "przejdź do zamówienia" ( widoczne loga marek samochodów podczas przeglądania oferty naszego sklepu służą tylko i wyłącznie do identyfikacji wybieranego produktu firmy P.P.H. i U. "Lew-Gal" ).

    Jeżeli podane przez Ciebie dane są poprawne, klikaj przycisk "zamów". Twoje zamówienie zostało zapisane w naszej bazie danych. Zamówienie w sklepie internetowym może złożyć każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i jest zameldowana na terytorium Polski, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz każda osoba prawna posiadająca siedzibę na terytorium Polski- zwana dalej Kupującym.

    Aby zamówienie zaczęło być realizowane musisz dokonać wpłaty na konto bankowe firmy P.P.H. i U. "Lew-Gal".Kupujący wpłaca całość kwoty w formie przelewu. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest poprawne wypełnienie przez Kupującego formularza rejestracji konta internetowego. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy kupna-sprzedaży z naszą firmą.

     Od momentu zaksięgowania przelewu czas oczekiwania na towar jest nie dłuższy niż 6 dni roboczych pod wskazany przez Ciebie adres ( firma nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne opóźnienie dostawy przesyłki przez Kuriera, czas dostawy firmy kurierskiej wacha się 1-2 dni roboczych ). Paczka jest wysyłana za pośrednictwem firmy Poczta Polska.

     W przypadku gdy kurier nie zastanie Kupującego pozostawia awizo. Ponowna próba dostawy nastąpi w ciągu 48 godzin. Jeżeli kurier ponownie nie zastanie Kupującego pozostawia drugie awizo. Zamówienie winno być odebrane przez Kupującego w ciągu 4 dni od dnia drugiego awizo w miejscu wskazanym w awizo. Po tym terminie następuje anulacja zamówienia, a kosztami zwrotu produktu obciążany jest Kupujący. Dostawy oraz odbiór towaru możliwy jest tylko na terytorium Polski.

     Klijent obowiązany jest w każdym przypadku do wykonania aktów staranności związanych z odbiorem towarów, pod rygorem utraty wszelkich roszczeń. . Sklep internetowy lewgal.pl dołożył wszelkich starań aby publikowane dane były wolne od uchybień lub błędów. Błędne dane nie stanowią jednak podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

 

Warunki płatności i dostawy:

  1. Ceny w sklepie internetowym lewgal.pl są cenami brutto ( zawierają podatek VAT ) i wyrażone są w PLN.

  2. Na życzenie Kupującego firma wystawi i wyśle Kupującemu fakturę VAT. Kupujący, będący płatnikami VAT, zobowiązani są podać swój numer NIP oraz upoważnić firmę P.P.H. i U. "Lew-Gal" do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.

  3.Towar wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej Poczta Polska.

  4. Czas realizacji zamówienia to czas, po jakim paczka trafi do twoich rąk od momentu uiszczenia opłaty za dane zamówienie. Na czas ten składa się czas produkcji i czas jaki jest potrzebny Kurierowi Poczta Polska na dostarczenie przesyłki pod wskazany przez Ciebie adres. Czas realizacji trwa do 6 dni roboczych- z opóźnieniem 1-2 dni roboczych potrzebnych na dostarczenie przesyłki przez Kuriera.

 

Procedura składania i realizacji zamówień:

  1. Podany przez użytkownika adres e-mail jak i telefon może zostać wykorzystany do realizacji składanych zamówień.

  2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie przez zamawiającego formularza zamówienia, udostępnionego przez sklep             lewgal.pl

  3. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, sklep lewgal.pl zastrzega sobie prawo do             wstrzymania realizacji zamówienia- o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

  4. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

  5. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w formularzu zamówień.

  6. Klient dokonuje płatności w formie przelewu bankowego ( nr konta bankowego przesłany zostanie e-mailem ).

  7. Przesyłka jest dostarczana za pośrednictwem firmy kurierskiej "Poczta Polska".

 

Anulowanie zamówienia:

    Możesz wycofać swoje zamówienie tylko telefonicznie, dzwoniąc do nas i podając numer ID zamówienia. Uwaga! Nie możemy anulować zamówienia, które zostało             wysłane.

 

Gwarancje i reklamacje:

  1. Towary oferowane w sklepie internetowym lewgal.pl są objęte 12 miesięczną gwarancją producenta. Nie odpowiadamy za wady fabryczne produktów, ale jeśli takowe                stwierdzisz, pomożemy Ci w załatwieniu procedury reklamacyjnej. 

  2. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy kupna produktu w ciągu 10 dni od otrzymania przesyłki podając dokładną przyczynę zwrotu ( należy podać konkretne             argumenty do rozpatrzenia zwrotu przez producenta P.P.H i U. "Lew-Gal" ). Towar należy odesłać na swój koszt, koszt ten jak również koszt dostawy nie             podlegają zwrotowi. Wraz z towarem należy przesłać dowód zakupu, oraz oświadczenie, że rezygnujesz z zakupu z podaniem imienia, nazwiska i adresu oraz nr             konta, na które po uwzględnieniu zwrotu przesyłamy pieniądze przelewem. Zwracany produkt musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu oraz nie może nosić             żadnych śladów użycia. Towar noszący ślady użytkowania zostanie odesłany do klienta na jego koszt.

 

Rejestracja:

    Jeśli chcesz zostać stałym klientem naszego sklepu internetowego musisz się zarejestrować. Unikniesz dzięki temu żmudnego wpisywania swoich danych             kontaktowych i danych do wysyłki podczas dokonywania zakupów.

    Warunkiem prawidłowej rejestracji jest wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Dz. Ust. 133             z dnia 28.08.97r).

    Adres e-mail służy do zalogowania się na konto stałego klienta a także do komunikacji z Tobą, np. do wysyłania zapomnianego hasła.

    Hasło zabezpieczy dostęp do Twojego konta przed osobami niepowołanymi.

 

Dane osobowe:

    Sklep internetowy lewgal.pl ogranicza wykorzystywanie i zbieranie informacji o klientach do niezbędnego minimum wymaganego do wysyłkowej sprzedaży towarów, co obejmuje m.in. adresy poczty elektronicznej, dane osobowo-adresowe. Informacje te nie są udostępniane osobom trzecim i służą do realizacji zamówień klientów oraz informowania klientów o oferowanych przez nas nowych produktach. Twoje dane będą przez nas przetwarzane zgodnie z wymogami Ustawy z dnia 29.sierpnia 1997r o Ochronie Danych Osobowych wyłącznie w celu realizacji Twoich zamówień i nie będą udostępnione żadnym zewnętrznym podmiotom. Każdy z Państwa ma możliwość ich poprawienia a także prawo do zaprzestania ich przetwarzania co trzeba zgłosić w formie pisemnej.

 

    Dobrowolnie podaję swoje dane i wyrażam zgodę na umieszczenie ich w bazie danych i przetwarzanie przez firmę P.P.H. i U. "Lew-Gal" z siedzibą w Dąbrowie Górniczej w celach marketingowych, promocyjnych i informacyjnych, w tym na przesyłanie informacji za pomocą środków komunikacji elektronicznej.Mam prawo dostępu, poprawienia swoich danych oraz usunięcia.

 

Postanowienia końcowe:

  1. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz             odpowiedzialności za szkodę wyrażoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000r Dz. U. nr 22. poz.271.)

 

Zapoznałem się i akceptuję warunki użytkowania serwisu.